O firmie

Suchodolski DIESEL SYSTEM

Suchodolski DIESEL SYSTEM to serwis silników Diesla Kłodzko zajmujący się głównie:

Przyjmujemy Klientów z całej Kotliny Kłodzkiej oraz pozostałych regionów Polski. Regularnie odwiedzają nas także Klienci z Czech z uwagi na konkurencyjne ceny w branży. Ponadto staramy się każdy problem wyeliminować oraz utrzymać wysoki poziom zadowolenia wśród naszych Klientów. .

W skrócie o naszym zespole

Nasi serwisanci są wysoce wyszkoleni, posiadają szeroką wiedzę i duże doświadczenie w dziedzinie regeneracji aparatury wtryskowej układów zasilania diesla. O wysokiej wiedzy i poziome naszej obsługi przekonasz się, gdy odwiedzisz nasz serwis diesla Kłodzko. 

Konkurencyjne ceny

Obsługa oraz przystępne ceny regeneracji pomp diesla w krótkim czasie zaowocowały pozyskaniem stałych Klientów polecających usługi naszej firmy, co nieustannie przekłada się na to, że z każdym dniem nasza firma wypracowuje jakość i niezawodność świadczonych przez nas usług. Pragniemy również wspomnieć iż każdy nasz produkt objęty jest pisemną gwarancją na określony czas, bez limitów kilometrów.

Nowoczesny sprzęt

Do regeneracji układów zasilania diesla firmy Bosch korzystamy z dobrze wyposażonego parku maszynowego firmy BOSCH w Szalejowie Górnym. Ponad to posiadamy autoryzację Firmy Delphi oraz Siemens na wykonywane przez nas naprawy i regeneracje. Nasze motto jakość oryginału, cena regeneracji świadczy o tym, że rozsądnie wyceniamy wykonywane przez nas naprawy. Zapraszamy do współpracy, oraz pozostawienie swojego samochodu profesjonalistom. Gwarantujemy, że zadbamy o Państwa aparaturę wtryskową i turbosprężarki z najwyższą troską.

Serwis silników Diesla Kłodzko

Jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania serwisem silników Diesla w Kłodzku

Firma Suchodolski DIESEL SYSTEM powstała w 2001 r. przez inicjatywę pasjonata motoryzacji. W oparciu o jasne i uczciwe zasady biznesu w ciągu 17 lat zdążyliśmy zyskać setki zadowolonych klientów oraz w ramach naszej działalności nawiązaliśmy niezastąpione kontakty handlowe.

Nasz serwis silników Diesla Kłodzko zajmuje się diagnostykę i naprawą:

null

wtryskiwaczy

BOSCH, DENSO, DELPHI

więcej »

null

pomp wtryskowych

systemu COMMON RAIL

więcej »

null

diagnostyki

silników Diesla

więcej »

null

serwisu DPF-FAP

filtrów cząsteczek stałych

więcej »

null

autoserwisu

drobnych napraw

więcej »

Lokalizacja

Odwiedź naszą siedzibę

Przyjedź do nas swoim Fordem, VW, Audi, Skodą czy Volvo, a my zajmiemy się naprawą twojego samochodu.

SZALEJÓW GÓRNY 147a
woj.dolnośląskie
Wskazówki dojazdu

Wycena usługi

Dokonaj
bezpłatnej wyceny

Poświeć dwie minuty na wypełnienie formularza, a otrzymasz od nas e-maila zwrotnego z KWOTĄ WYCENY za naprawę dotyczącą Twojego samochodu.

null

krótki czas wypełniania

null

szybka odpowiedź

null

finalny koszt wyceny

  Dane kontaktowe

  Informacje o pojeździe

  Marka samochodu *

  Model samochodu *

  Rok produkcji *

  Pojemność, rodzaj i moc silnika

  Czego dotyczy wycena?